Connect Key, technologia inteligentnej kserokopiarki.

 

Dzięki opracowanej przez Xerox technologii Connect Key, dotychczasowe możliwości urządzeń biurowych zyskują dodatkowe nieograniczone funkcje. Kserokopiarka jaką dotychczas znaliśmy staje się kompletnym centrum produktywności łącząc w sobie urządzenie i zestaw popularnego oprogramowania, rozwiązań i aplikacji. Ta innowacja stworzona została by usprawnić pracę biurową i ograniczyć koszty.

By Twoja praca stała się prostsza.

Dzisiejsi specjaliści muszą funkcjonować poza murami biura oraz sztywnymi godzinami pracy. Właśnie dlatego drukarki wielofunkcyjne z opcją ConnectKey oferują w pełni zintegrowane rozwiązanie mobilne, skanujące oraz w chmurze, dzięki czemu biuro jest zawsze w zasięgu ręki. Wykonaj ważne zadania bezpośrednio na drukarce wielofunkcyjnej za pomocą dużych intuicyjnych przycisków dotykowych i przejrzystego menu. Ten interfejs, typowy dla wszystkich drukarek wielofunkcyjnych z opcją ConnectKey, umożliwia zmianę kolejności przycisków funkcji i umieszcza ważne działania w zasięgu palców – takie jak przycisk skanowania z możliwością dopasowania uruchamiający cały przepływ zadań w celu szybkiej dystrybucji i archiwizacji dokumentu.

Dotrzymanie tempa oznacza, że otrzymałeś właściwą pomoc. Właśnie dlatego posiadamy technologię i oprogramowanie, które zapewniają szybszą pracę i lepszą współpracę.

Zaoszczędź czas podczas szukania kontaktów dzięki rozszerzonej książce adresowej, w której wszystkie wiadomości e-mail, faksy i zeskanowane informacje przechowywane są w pojedynczym kontakcie. Uprość procesy robocze za pomocą zakładki „ulubione”, w której wyświetlane są najczęstsze miejsca przeznaczenia. Zmniejsz frustrację pracowników oraz przestoje dzięki dostępowi z poziomu urządzenia do pełnej bazy danych wsparcia online Xerox przy użyciu interfejsu użytkownika oraz sterownika drukarki – treści dostępnej dla naszych techników wsparcia technicznego – oraz wbudowanych filmów wideo z pomocą.

Obsługuj interfejs użytkownika drukarki wielofunkcyjnej z dowolnego komputera biurowego tak, jakbyś stał tuż przy urządzeniu. Zdalnie przeszkol użytkowników i konfiguruj ustawienia drukarki wielofunkcyjnej ze spokojem wiedząc, że zintegrowane zabezpieczenie pozwala na autoryzację tylko pojedynczej operacji w danym momencie, aby zapobiec nakładaniu się zdalnych procedur.

Uprość korzystanie z urządzenia i zarządzanie nim dzięki spójnej platformie sterowników w ramach wszystkich drukarek wielofunkcyjnych z opcją ConnectKey. Tylko jedno szkolenie pracowników obejmujące obsługę wielu funkcji. Przyspiesz konfigurację poprzez proste klonowanie istniejących konfiguracji drukarek wielofunkcyjnych i wysłanie ich do podobnej drukarki wielofunkcyjnej z opcją ConnectKey. Jest to nie tylko szybsze, lecz zapewnia również spójne ustawienia dla zgodności zabezpieczeń.

Aplikacje ConnectKey zwiększają możliwości drukarki wielofunkcyjnej z ConnectKey oraz pomagają w jak najlepszym wykorzystaniu inwestycji w sprzęt. Urządzenia wielofunkcyjne z technologią ConnectKey posiadają wgrany standard gotowych do użytku, wbudowanych aplikacji na urządzenia wielofunkcyjne. Z poziomu interfejsu użytkownika można uzyskać dostęp do galerii Xerox® App Gallery. Umożliwia ona pobranie nowych aplikacji, takich jak Print from DropBox™ oraz Scan to Microsoft® Office 365 bezpośrednio z poziomu interfejsu użytkownika.

Bezpieczeństwo, które chroni Twoje dane i Twój biznes.
Dzisiejszy biznes w coraz większym stopniu odbywa się w sieci, co wiąże się ze zwiększonym ryzykiem, nawet dla drukarek wielofunkcyjnych. Dzięki ConnectKey możesz wreszcie chronić swoje drukarki wielofunkcyjne w sposób podobny do tego, w jaki chronisz swoje komputery przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem oraz kontrolować dostęp do punktów końcowych w sieci czyniąc drukarkę wielofunkcyjną w pełni zabezpieczonym elementem sieci.

Bezpieczeństwo dzięki wbudowanemu programowi McAfee® firmy Intel Security